І ось нарешті ми випустили довгоочікувану дебютну відеороботу на пісню «Все буде так».

27 січня 2019 року о 13:00 за Києвом ми презентували свій дебютний відеокліп на пісню «Все буде так» яка увійшла до однойменного синглу. Презентація проходила в форматі лайв стрім відразу на трьох платформах: facebook, instagram і youtube. Ми спілкувалися з фанами, відповідали на питання в чаті, розповіли про процес зйомок, про труднощі з якими довелося зіткнуться і про враження які залишились після всього процесу. Після стріму було відкрито доступ до перегляду кліпу на нашому каналі в YouTube.

А почалося все на фестивалі «100 пудовка» в Дніпрі. Після виступу, на фудкорті, весела атмосфера, приємна компанія, море позитиву, вишнева наливка, і тут Сергій Кмєть «стріляє»: «… пацани, а давайте я вам зніму кліп?». Ми переглянулися і сказали: «звичайно давай !!!», і одразу закріпили це тостом.

Спочатку запланували знімати відео на пісню «Краща сторона», але в один момент все переграли і обрали «Все буде так». Так як саме ця пісня найповніше і яскраво розкриває нашу творчість. Знімали все в рідному Кам’янському на повному ентузиазмі. Цей кліп є дебютом для всих його учасників, і тих хто був в кадрі і тих хто був за кадром. Головний оператор Руслан Ковальський. Режисер, монтажер і головний духовний ідеолог всього процесу – Сергій Кмєть. Весь бекенд знімав Олександр Біндюк. Дякуємо Вам хлопці, Ви справжні Кенти !!!

Зняли все за 3 знімальних дні. Локаціями були: порожній торгівельний центр, покинутий недобудований ще наприкінці 80-х ангар в промзоні і обладнана таємна кімната (як у Гаррі Поттеа)). У торговий центр нас пустили всього на один день. Перший день, перший досвід і  виникли перші проблеми про які навіть і не думали. Виявилося, що в торговому центрі, через великий простір, барабани повністю перекривали звук мінуса з колонок, виходила каша, барабанщик не чув мінус і вилітав. Прийшла думка про можливе існування мобільних додатків, які синхронізують спільне відтворення музики. Після двох годин пошуків, проб установок і налаштувань ми нарешті знайшли потрібну програму і синхронізували два телефони. З одного пустили звук на колонки а з іншого в навушники барабанщику і таким чином загроза зриву зйомок і втрати однієї з двох головних локацій минула.

На ангарі теж не обійшлося без проблем. Стоїть собі руїна, ніяк не обгороджена, немає написів про належність до будь-якої форми власності. Повз нього ходить трамвай – звичайнісінька територія міста. Ми приїхали розклалися, все підготували, налаштували і сіли чекати заходу сонця для потрібного освітлення. Тут підійшов дядько, і почав нас фотографувати, на камеру знімати … На пропозицію поговорити – він відповів що будете з охороною розмовляти, яка зараз приїде і згорне весь наш «балаган»). Нерви трохи почали даватися взнаки, адже до заходу ще було години 2. Ми нікуди не поспішали і до нас ніхто не приїжджав. Дочекалися заходу, почали знімати, і тут під’їжджає перша машина. Виявилося що цей дірявий ангар – це власність автортанспортного підприємства місцевого металургійного комбінату «ПАТ Дніпровський меткомбінат». Чоловік з машини був товариський, усміхнулася і сказав що вже викликаний наряд приватної воєнізованої охорони. За наступні півгодини, до повної темряви, ми відзняли все що планували і почали збирати речі. І тут почалося … Приїхали 2 машини з охоронної фірми, в броніках, зі зброєю, як годиться)), і стали дивитися як ми вантажимо речі по машинах. Потім приїхав начальник варти підприємства, потім директор комбінату з якоюсь жіночкою. І всі вони мовчки стояли і дивилися як ми збираємо речі. Говорити то було вже нема про що …)) Все вже зроблено))). Ми звичайно вибачилися що так вийшло, побажали всім добраніч і поїхали. Третій день зйомок пройшов вже рівненько.

Загалом всі ці випробування були не марними! Вийшло набагато краще ніж ми собі це уявляли. Тож приємного перегляду та до зустрічі на концертах, па-па!))

Скачай собі “Все буде так”!!!

Download
2019-02-02T11:08:38+00:00