Loading...
Дати Виступів2019-05-12T08:23:28+00:00

Наші концерти

Дати виступів групи SilverTown, а також місця їх проведення, можна дізнатися прямо зараз. Приходь на виступ SilverTown в своєму місті, приїжджай підтримати гурт в інших містах!

  • Живий звук

  • Неймовірна атмосфера

  • Море емоцій

SilverTown у Volume Club.

Усіх запрошуємо у Volume Club!!! Там відбудеться відбір на чи не найкрутійший фест країни  FaineMisto 2019 . По результатам усіх відборів один гурт виступить на головній сцені фестивалю! Нам . потрібна Ваша підтримка, до зустрічі!:)

Зустріч у  FB

SilverTown – “The Zhyttya”.

Усіх запрошуємо до сонячної Грибівки в Одеській області!!! Там можно і  покупатися у морі, і відірватися на фесті!)) Наш виступ 9 липня 2019 в 17:00 . Чекаємо зустрічі з нетерпінням!)

Зустріч у  FB

SilverTown в На “Караван”.

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас усіх 20.04.2019 на ТРЦ “Караван” у Дніпрі!!! Наш виступ почнеться о 20:00. Чекаємо зустрічі з нетерпінням!)

Зустріч у  FB

SilverTown в Docker-G pub.

24/03/2019 в м. Київ ми вперше штурмуватимемо Docker-G pub!))

Зустріч у  FB

SilverTown в Кам’янському.

23/03/2019 в м. Кам’янське на площі Петра Колнишевського відбудеться святковий концерт на честь 130-ти річчя Дніпровського меткомбінату.

Зустріч у  FB

МахноПАБ Підпілля Махно та SilverTown

Качові хлопці з Кам’янського, які неодноразово завойовували призові місця на різних музичних конкурсах завдяки своїй якісній альтернативі. Зовсім скоро, зустрічайте в Підпілля Махно, SilverTown – гурт, який змусить народ стрибати!

Зустріч у  FB

SilverTown “Band” та River City

Silver Town это альтернативная команда, состоящая из пяти парней, образованная в центральном регионе Украины. Группа собралась после распада нескольких, уже в той или иной мере нашумевших, местных коллективов.

Зустріч у  FB

SilverTown (alternative-rock)

19-го жовтня до нас вперше завітає гурт SilverTown !
Їхню творчість можна віднести до напрямків Alternative та Nu-metal. Команда була заснована ще у 2009-му році в місті, яке тоді мало назву Дніпродзержинськ, а зараз гордо носить ім’я Кам’янське !

Зустріч у  FB

Съемка клипа

Привет Друзья! Наконец-то мы снимаем клип!!! Уже отсняты почти все локации, осталась последняя, и для этих съемок Вы нам просто необходимы! Все что от вас надо – это прийти 07.10.18, в 14:30 к школе №40 в Каменском (за кинотеатром “Мир”), одеться так, как бы Вы оделись на самый крутой рок Фест (короче неформально)) ) и прокалбасить с нами несколько дублей. Сделаем этот клип вместе, ведь без Вас нет нас – мы это всегда помним! Ваши #SilverTown.

Зустріч у  FB
ОСТАННІ НОВИНИ