Loading...
Про Нас2019-02-13T17:12:58+00:00

Про Нас

Вітаємо Вас! Ми раді, що вам цікаво дізнатися нас по ближче. Тут ми розповімо докладніше про нашу групу, її учасників і нашу музику в цілому. 

АНДРІЙ
АНДРІЙ
Гітара
ОЛЕКСІЙ
ОЛЕКСІЙ
Вокал
ОЛЕКСАНДР
ОЛЕКСАНДР
Бас гітара
КОСТЯНТИН
КОСТЯНТИН
Гітара, семпли, клавіші
ОЛЕКСАНДР
ОЛЕКСАНДР
Ударні

Історія SilverTown

SilverTown – альтернативна музична група з центральної України. Склад нашої команди: Андрій Касенюк (гітара), Олександр Шепелев (бас гітара), Костянтин Дюг (гітара, семпли, клавіші) Олександр Селуянов (ударні), Олексій Орочко (вокал).

Команда SilverTown була зібрана з учасників раніше відомих колективів, таких як: Klinit, Minerva, Fakultet. І заснована в 2012 р в Україні м Кам’янське Дніпропетровської області.

Стиль групи остаточно сформувався вже 2016 року, але нехай кожен вирішує для себе сам, в якому напрямку ми граємо. Музику яку грає SilverTown можна охарактеризувати як альтернатива. Наш слухач – це меломан і музично розвинена людина, для якого немає бар’єру між важкими гітарними рифами і ритмічним drum’n’bass, між nu-metall і house, і можливо навіть hip-hop і synthwave.

Ми продовжуємо працювати над нашою музикою, щоб радувати нею нашого слухача і залучати до SilverTown Family нових друзів. Прагнемо записувати нові пісні і знімати для вас найкращі кліпи.

“Ми продовжуємо працювати над нашою музикою, щоб радувати нею нашого слухача і залучати до SilverTown Family нових друзів.”

SilverTown • MUSIC BAND

SilverTown – Не про нас (Файне місто 2018)