Привіт друзяки! Ось, початок березня, все як і обіцяли, пропонуємо до вашої уваги наш новий сингл “Краща Сторона”.

            Від самого початку музика була записана в електронному варіанті з вокальними замальовками, навіяними класичними гармоніками House виконавців, які в той час постійно грали в плей-листі нашого гітариста Костянтина Дюга. В момент, коли трек був розглянуто на репетиції, взагалі було не зрозуміло, що тут можуть робити живі інструменти. Та в тому і полягав виклик, а саме – змішати досить не сумісне звучання драйвового гітарного саунду, до того ж зі спущеним ладом, з танцювальною електронною музикою. Та після модифікації барабанної партії, ритміка стала близькою до танцювальних мотивів, властивих Breakdance культурі. Так народилася ідея тексту і взагалі поклик треку.

            Головна ідея пісні полягає в тому, що в кожної людини є свої сильні (кращі) сторони. І шлях до успішної самореалізації кожного з нас залежить саме від того, чи достатньо часу і зусиль ми докладаємо до того, аби ці сторони розвинути. Навіть, якщо всі навколо кажуть, що “треба займатися серйознішими справами і не гаяти часу на дурню”. Ця проблема властива, насамперед, до творчих людей, у чий талант, найчастіше, летить каміння з боку батьків та оточуючих, які “досягли” успіху у житті, та на справді, під тиском повсякдення, зневірилися у колишніх мріях.

            Пісня гурту SilverTown “Краща сторона” саме про те, що правильна концентрація своїх зусиль, направлених на розвинення своїх Кращих сторін обов’язково, з часом, принесе бажані плоди. Головне не припиняти спроби, не зневірюватися у своїх ідеях.

Скачай собі SilverTown – “Краща сторона”!!!

Download
2019-03-07T20:03:37+00:00