Прем’єра другої відеороботи – “Краща Сторона”.

           Сингл “Краща Сторона” був випущенний в березні 2019, а невдовзі була завершена і робота над лірик відео на цю пісню. Для гурту “SilverTown” це вже друга відеоробота, зрежесована та візднята власними силами та змонтована Сергієм Кметьом – https://www.facebook.com/profile.php?…. До участі у відео були запрошені B-Boys із Кам’янскої школи брейкдансерів «Bright Life».

 На відміну від дебютного кліпу на пісню “Все Буде Так”, де вся увага була сконцентована на участниках гурту, в відео “Краща Сторона” музиканти не приймали участі. Вся увага прикута до танцорів. Спочатку відео планувалося як “простеньке лірик)”, в якому б на фоні танцюючого B-Boy’я мали з’являтися слова пісні. Та в процессі підготовки до зйомок майже за тижжень до часу Х, було вирішено додати сюжетну лінію, а саме ще двох хлопців – це Назаренко Стефан (8 років), та Зінченко Даніл (13 років), які символізують своїми образами етапи дорослішання і становлення головного героя відео Шевцова Олександра, засновника і керівника денс школи «Bright Life».

На різніих етапах дорослішання головного героя змінювались і його кумири, які надихали своїми творчіми здобутками і допомагали йти до незмінної мрії і мети. Бо якщо ти достатню впертий, достатньо сміливий аби присвятити левову частину часу, аби не просто копіювати свого “кумира”, але й маєш бажання перевершити його досягнення, тоді, рано чи пізно, прийде час скидати маски. Це саме той час, коли ти, розумієш – аби досягти більшого, треба розвивати свої кращі сторони, треба знімати маски і робити свою справу краще за будь-кого. Саме цю ідею “SilverTown” розкривають у пісні “Краща Сторона”.

«Кожен має кращу сторону, потрібно лише сконцентрувати свою увагу на ній і тоді, рано чи пізно, можно знайти свій власний шлях.» – #SilverTown.

SilverTown

Скачай собі SilverTown – “Краща сторона”!!!

Download
2019-05-12T08:11:03+00:00